KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Newsy

Wysyp edytorów do "Knights and Merchants"
(dodano: 2008-04-02, przez Lucbach)

Być może już za kilka lub kilkanaście dni będziemy świadkami prawdziwej lawiny edytorów do "Knights and Merchants". Nowe wersje swoich programów przygotowują Lewin, Krom i Thunderwolf.

Lewin, australijski fan gry, o którego programie jest w ostatnim czasie najgłośniej, zapowiada rychłe wydanie stabilnej wersji 0.5 swojego Edytora Misji. Będzie on zawierał to, co wersja 0.4 plus tłumaczenia na cztery języki, w tym polski.

Krom, Rosjanin, który jako pierwszy ożywił społeczność gry w styczniu 2007 r., już teraz - po konsultacjach z Knightem (webmasterem knightsandmerchants.de) - zapowiada zmiany, które planuje umieścić w wersji 0.4. Najważniejszą z nich ma być możliwość edycji map z pliku o rozszerzeniu .map, dzięki czemu nie będzie już konieczne zapisywanie projektu (format .pro). Oryginalna informacja o planowanym wydaniu i zmianach znajduje się na stronie autora.

Najmniej znany autor edytora, Holender Thunderwolf, jest już na etapie testowania wprowadzonych zmian i aplikacji innych wersji językowych (poza angielską), w tym polskiej. Specjalnie w tym celu opublikował nową stronę internetową (w całości w języku angielskim), przeznaczoną całkowicie dla swojego edytora, który nazywa się "KaM Mission Builder". Strona znajduje się pod tym adresem, a jej twórcą jest Oliver Szabo, webmaster węgierskiej strony o "Knights and Merchants".

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności