KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Newsy

Zaczynamy świętowanie: "wybierz sobie konkurs"!
(dodano: 2009-12-21, przez Lucbach)

Tegoroczne świętowanie Bożego Narodzenia uczcimy konkursem (a w zasadzie konkursami) szytym na miarę! Do wyboru macie bowiem trzy różne konkursy - "Minikomiks", "Krzyżówka" i "Co je łączy?". Spośród nich wybieracie te z najfajniejszymi wg Was zasadami lub nagrodami. Mikołaj knights.sztab.com w tym roku przygotował ich aż 10 - to 4 książki i aż 6 gier.

Żeby zgarnąć nagrody, w jednym z konkursów musicie stworzyć minikomiks z podanych obrazków, w kolejnym - rozwiązać (trudniejszą niż zwykle) krzyżówkę, zaś w trzecim - wskazać tajemnicze słowa-klucze. Wybór konkursu (możecie wziąć udział we wszystkich trzech) należy do Was - na rozwiązania czekamy do 24 stycznia 2010 r.

Konkursy, szczegółowe zasady, spis nagród i regulamin udostępniamy tutaj: www.knights.sztab.com/konkurs_wybierz. Powodzenia :-)!

Wiernych fanów K&M i knights.sztab.com, czyli tych, którzy zapisali się na nasz newsletter, chcemy wyróżnić szczególnie - dla Was już od jutra zamknięty konkurs, w którym do wygrania dowolna gra z katalogu Good Old Games, ufundowana przez tenże serwis. Czekajcie na instrukcje przez newsletter!

Wesołych Świąt wszystkim Fanom "Knights and Merchants"!"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności