KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Newsy

Zapraszamy na wywiad z Lewinem Hodgmanem!
(dodano: 2009-04-18, przez Lucbach)

Wywiad z Lewinem Hodgmanem, twórcą edytora misji do K&M oraz krótki artykuł o młodych rewolucjonistach - wspomnianym Lewinie i autorze pierwszej kompletnej kampanii do gry Dark Lordzie, znajdziecie w naszym specjalnym 4-stronicowym materiale.

Jest on częścią nigdy nie opublikowanego drugiego wydania naszego biuletynu "Knights". Stwierdziliśmy jednak, że jego nie opublikowanie to żaden powód do tego, by Fani gry nie dowiedzieli się o wszystkich ciekawych rzeczach, które powiedział nam Lewin - o ambitnych planach dotyczących edytora, o powodach, dla których nigdy nie podjął współpracy z Kromem (autorem edytora terenu), o tym gdzie nauczył się programować, a nawet o tym... jakie zwierzęta hoduje i jak stereotypowe wyobrażenie ma o Polakach ;-).

Artykuł i wywiad okrasiliśmy zabawnymi historyjkami, które specjalnie na tę okazję przygotowali Lewin i Dark Lord. Zapraszamy do pobrania pliku w formacie .pdf i komentowania jego zawartości na naszym Forum:Jeśli nie masz programu Adobe Reader do odczytu plików .pdf, pobierzesz go za darmo tutaj.

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności