KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Słowo wstępu

W 2001 r. na rynek polskich gier strategicznych trafiła długo oczekiwana kontynuacja gry "Knights and Merchants: The Shattered Kingdom". Jej tytuł to "Knights and Merchants: The Peasants Rebellion" (zdj. obok).

Przez niektórych nazywana jest ona drugą częścią gry. Można jednak podać to w wątpliwość. Poza kilkoma dodatkowymi funkcjami, jednostkami i nowymi budynkami oraz - rzecz jasna - nową kampanią, nie zmieniono pozostałych elementów gry. Wciąż oglądamy tę samą grafikę... Można więc powiedzieć, że "K&M TPR" zawiera po prostu poprzednią kampanię ("TSK") i kilka nowości. Mimo to widać, że grupy programistów Joymania Entertainment, TOPWARE Interactive oraz Zuxxez Entertainment dołożyły wszelkich starań, pomysłów i pasji w stworzenie dalszej części. Dzięki temu możemy cieszyć się grając nie tylko w nowe misje kampanii, ale również misje dla pojedynczego gracza oraz w sieci lokalnej.

Nie pozostaje nam więc nic innego, niż siąść przed komputerem, do napędu włożyć płytkę CD "Knights & Merchants" i oddać się przyjemności władania państewkiem, jakie tylko możemy sobie wymarzyć, tak, by doznać w końcu satysfakcji z wyższości nad swym przeciwnikiem... A jeśli z czymkolwiek w grze pojawią się chociaż najmniejsze problemy lub wątpliwości, zawsze możesz, Drogi Internauto, skorzystać z porad i wskazówek naszej strony, lub po prostu napisać na forum, gdzie gromadzi się społeczność Fanów gry. Można również napisać do webmasterów strony (patrz webmasterzy).

Polecamy opisy nowości (m.in. działy: dodatki i archiwum newsów), galerię screenów, opisy misji, a dla tych, którzy nie radzą sobie z poziomem postawionym przez twórców gry - kilka przydatnych tricków i kodów.

Mamy nadzieję, że trzecia wersja strony knights.sztab.com zgromadzi jeszcze więcej fanów, niż jej poprzedniczki i dzięki temu stworzymy tu pokaźną grupę graczy, którzy o Knights & Merchants jeszcze długo nie będą chcieli zapomnieć.

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności