Prośba do programistów ^^

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
sowa
Użytkownik Forum

Prośba do programistów ^^

Post autor: sowa »

Czy znalazłby się jakiś programista, który podjąłby się zrobienia patcha poprawiającego grę sieciową w TPR?? Bo np. mnie osobiście bugi gry sieciowej zniechęciły do grania w K&M... zrywanie połączenia... katastrofa.. gra jest ogólnie super... i gdyby nie te bugi to grałbym dalej.... ale jak podczas gry z bratem przez lan ja atakuje mu spichlerz a u niego na monitorze spichlerz stoi nienaruszony i inne takie podobne bugi :/ tak jakbyśmy obaj grali na singlu... więc jeżeli jakiś informatyk podjąłby się zrobienia coś z tym to byłoby super :D
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum

Post autor: DeBe »

Taa... każdy może podrzucić kilka pomysłów co należałoby naprawiać w KaM, ale robić ni ma komu. Otóż gdyby taki chętny programista istniał to by coś "wyprodukował", jednak takiego nie ma, więc i na patcha nie licz. To smutne, ale prawdziwe... musisz się męczyć na tym co masz.
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator

Post autor: Michailoff »

DeBe pisze:Taa... każdy może podrzucić kilka pomysłów co należałoby naprawiać w KaM, ale robić ni ma komu. Otóż gdyby taki chętny programista istniał to by coś "wyprodukował", jednak takiego nie ma, więc i na patcha nie licz. To smutne, ale prawdziwe... musisz się męczyć na tym co masz.
Takowy był (chyba wiadomo o kogo chodzi...) - jednak niestety ten drab nas zdradził, a pozostali użytkownicy muszą jeszcze nad odkodowaniem tych plików posiedzieć lat kilka... Smutne, ale prawdziwe :/.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
sowa
Użytkownik Forum

Szkoda, miałem nadzieje, że administratorzy strony może spróbują coś w tym kierunku zrobić... widziałem, że dosyć aktywnie działają jeżeli chodzi o K&M.. i są wielkimi fanami tej gry... to coś wykombinują w tym kierunku :)

A co wy na to jakby była jakaś składka na to aby zapłacić jakiemuś programiście, który by się tym zajął :P Żeby tylko poprawił błędy gry sieciowej bo chyba są to największe bugi K&M :]
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum

Post autor: DeBe »

A co wy na to jakby była jakaś składka na to aby zapłacić jakiemuś programiście, który by się tym zajął Żeby tylko poprawił błędy gry sieciowej bo chyba są to największe bugi K&M :]
Nie obraź się, ale takie pomysły są po prostu dziecinne i śmieszne... po pierwsze: nikt by na to nie zapłacił, bo głupich nie ma (z pewnymi wyjątkami oczywiści), a po drugie: nawet jeśli to nie ma pewności co do tego programisty... chyba nie chcesz aby gość "zwiał" z Twoją forsą?
Pewnie byłoby więcej takich punktów "przeciw", ale jakoś nic mi do głowy o tej porze nie przychodzi... jednak jeśli na prawdę chcesz zapłacić to ja nie bronię, miło byłoby z Twojej strony ;]
Awatar użytkownika
sowa
Użytkownik Forum

Taaaaaa....... nie wiedziałem co napisać to to napisałem ^^ no, ale jakiś losser by się pewnie znalazł i dał by kasę na to :D
kolacz
Użytkownik Forum

hahaha

Post autor: kolacz »

Ale patche dostaliby gracze którzy dorzucili się do sumki^^ a nie wszyscy.To nie można poprzedniego programisty przeprosić albo coś takiego?Dajcie mi do niego jakiś numer kontaktowy(gg albo e-mail) to pogadam z człowiekiem.
Jakby nie było było bardzo miło.
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator

Re: hahaha

Post autor: Michailoff »

kolacz pisze:Ale patche dostaliby gracze którzy dorzucili się do sumki^^ a nie wszyscy.To nie można poprzedniego programisty przeprosić albo coś takiego?Dajcie mi do niego jakiś numer kontaktowy(gg albo e-mail) to pogadam z człowiekiem.
Myślisz, że z tym wężem, co zowią go Barbarian to nikt nie rozmawiał? Wystarczy chociażby zobaczyć na biuletyn. Poza tym - on jest zza granicy, a że nikt nie ma na niego namiarów... Zresztą - ta żmija wycofała się z naszej społeczności... Tak to już jest - ale mam nadzieję, że uda nam się poprawić wszystkie błędy i odkodować całą grę. W końcu - nawet Barbarian (choć był bardzo, ale to bardzo ważny, bo jedyny programista o TAKICH umiejętnościach w tamtym czasie w społeczności) nie jest niezastąpiony...

Zedytowano - Tom wykrakał, że nie ma ludzi niezastąpionych.... Dla zorientowanych w angielskim - co o tym sądzicie? Patch nie gotowy jeszcze, ale jesteśmy na dobrej drodze, aby pokazać Barbarianowi miejsce w szeregu fanów KaM po zdradzie...
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
sowa
Użytkownik Forum

No no no.... patch jest gotowy w 95% :) Fajnie, że są tacy ludzie jak ten pan i robią coś aby poprawiać K&M :) Chwałą im za to :wink:

Chociaż nie doczytałem się aby patch ten poprawiał grę sieciową.... chyba, że coś przeoczyłem :)
kolacz
Użytkownik Forum

Post autor: kolacz »

A czyja to wina że dał sobie z tym spokój?W tym wywiadzie,który jest na stronie Barbarian tłumaczył,że chciał robić programy i poprawiać grę,ale nie ingerując w jej oryginalne pliki.Mówił,że to przez ludzi odechciało mu się robić to co robił.Nie wiem ile w tym prawdy ale nie ma skutku bez przyczyny.
Jakby nie było było bardzo miło.
ODPOWIEDZ