[Nowe Misje] KM TRP! Tapek

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tapek
Użytkownik Forum
Posty: 48
Rejestracja: 07 lut 2009, 10:21
Lokalizacja: Lubsko

[Nowe Misje] KM TRP! Tapek

Post autor: Tapek »

Witam.

Może pamiętacie mnie, może nie.
Ale 10 miesięcy temu użytkowałem na tym forum, lecz jak zawsze coś się znudzi. Ale wróciłem do prowadzenia i uczęszczania na tym Forum.
Wracam do was z nową Kampanią. Pewnie pamiętacie moje denne misje.
Może i ta nowa misja będzie też Denna, ale może lepsza. Nie znam waszego gustu : )

Przedstawiam wam moją najnowszą Kampanie :

Knights and Merchants The Return Prince
Czyli:
Knights and Merchants Powrót Księcia.

Misja 1




FABUŁA

Kod: Zaznacz cały

Dawno dawno temu, między wiekami X-XI zamieszkiwał zamożny władca Król Eugeniusz. Miał on już dobre 89lat, w tym 50 lat panowania swoim królestwem. Posiadał on 2 synów. Księcia Mariusza oraz Księcia Tomasza. Obaj byli równymi braćmi, kochającymi się oraz szanującymi. Kiedy mieli już po 20 lat, jeden z nich książę Mariusz zachowywał się coraz dziwniej i miał więcej spraw, nie wiadomo dlaczego. Po kilku latach Król Eugeniusz nakrył swojego syna na przekupowaniu i sprzedawaniu królestwa dla innych kusowników za bardzo duże sumy złota.Po tej zdradzie Eugeniusz postanowił wygnać księcia Mariusza ze swego królestwa by zapewnić mu dalszy pokój i Harmonie. [...] Kilka lat po wygnaniu Mariusza, Król Eugeniusz musiał wyjechać do pobliskiego Królestwa w sprawie kupienia dużych złóż żelaza by umocnić swą wielką armie. Lecz na północy czeka go zasadzka wojsk Mariusza. Króla porwali, przetrzymują go w jednej z warowni Mariusza, jest jeden problem! Książę Mariusz zawarł sojusz z królestwem do, którego zmierzał Eugeniusz. Musisz odbić króla by wrócił do Rodziny i Królestwa.W pobliżu znaleziono małą wieś, należy ją szybko rozbudować gdyż zapasy nie są wystarczające Zaczęła się nowa Wojna. Do ataku!    --- Pamiętaj wróg napewno będzie chciał się nas pozbyć---
[/b]

Zdjęcia:
Obrazek

Obrazek

Dane Gry:
Książę Tomasz
Książę Mariusz
Król Wellhim von Wander

Download: http://www.speedyshare.com/files/199131 ... Prince.rar

[/u][/i]

Pozdrawiam i życze miłej Gry. Tapek
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

EEeeee... A w tamtym temacie nie mogłeś dać opcji ,,zmień'' ?
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Re: [Nowe Misje] KM TRP! Tapek

Post autor: DeBe »

Tapek pisze: Po kilku latach Król Eugeniusz nakrył swojego syna na przekupowaniu i sprzedawaniu królestwa dla innych kusowników za bardzo duże sumy złota.
"Kłusowników"
Nie za bardzo wiem czemu w sprawy królestwa wmieszali się "kusownicy". Domyślam się, że Eugeniusz jest królem lasu i zwierząt w nim mieszkających. Może nawet sam jest zwierzęciem... np. "Jeleń Eugeniusz". W takim przypadku kłusownictwo miałoby znaczenie, a zwierzęta (czyli Mariusz) zawierające umowy itp. z kłusownikami mogłyby być uznane za zdrajców. W sumie takie postrzeganie sytuacji bardziej przypadło mi do gustu, gdyż przy pierwszym czytaniu tego zdania (niedokończywszy go jeszcze) zacząłem się obawiać tego iż król przyłapał swojego syna na dość nieprzyzwoitej czynności. Tak się nie stało... na szczęście.
Tapek pisze: Lecz na północy czeka go zasadzka wojsk Mariusza. Króla porwali, przetrzymują go w jednej z warowni Mariusza, jest jeden problem!
Tak... porwanie króla, to problem.
Tapek pisze:W pobliżu znaleziono małą wieś, należy ją szybko rozbudować gdyż zapasy nie są wystarczające Zaczęła się nowa Wojna.
W pobliżu czego? Wątpię też aby jedna wieś dała radę utrzymać królestwo podczas wojny...

Fajne :)
Awatar użytkownika
Tapek
Użytkownik Forum
Posty: 48
Rejestracja: 07 lut 2009, 10:21
Lokalizacja: Lubsko

Post autor: Tapek »

Ehh.
Masz racje DeBe. W sumie nie bylem w tym dobry : )
Jak sam wiesz...
Dzieki, zapraszam do Gry : >
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Misje wychodziły CI nieźle. Fajnie by było gdybyś się podszkolił i robiłbyś dalej!! :D
ODPOWIEDZ