Powrót (już nie) knights.sztab.com

19 września 2018, 21.58

‣ Cała strona i forum są ponownie dostępne, od teraz pod adresem knightsandmerchants.cba.pl.
knightsandmerchants.cba.pl


Sprawa hostingu knights.sztab.com

27 sierpnia 2018, 17.58

‣ Dzisiaj rano administrator sztab.com poinformował mnie, że nie będzie w stanie dłużej hostować u siebie strony oraz forum - w związku z tym forum pozostanie niedostępne do czasu przeniesienia na inny serwer. Kopia strony głównej portalu pozostaje dostępna pod linkiem poniżej:
Mirror portalu knights.sztab.com


Powrót knights.sztab.com

2 września 2017, 14.27

‣ Strona i forum knights.sztab.com, wraz z całą zawartością, wracają pod dawny adres. W planach jest stopniowe uzupełnianie brakujących i nieaktualnych treści oraz modernizacja serwisu.
knights.sztab.com


Awaria knights.sztab.com

4 kwietnia 2017, 19.32

‣ W obecnej chwili cała strona knights.sztab.com nie działa. Na czas awarii uruchomiłem kopię forum dyskusyjnego - link jest dostępny poniżej. Gdyby sytuacja trwała dłużej, kopia całej strony głównej również zostanie udostępniona.
Forum knights.sztab.com o grze "Knights and Merchants"


Aktualizacja mirrora misji

6 kwietnia 2014, 15.02

‣ Mirror misji został uzupełniony o kilka brakujących pozycji.


Co dalej?

23 czerwca 2013, 19.24

‣ Wielu pewnie już to zauważyło, czas najwyższy poinformować o tym oficjalnie - nie pracuję już nad żadnym projektem związanym z KaM, nie planuję też wznawiania prac w mniej lub bardziej odległej przyszłości. Całą stronę zostawiam w obecnym stanie.

Niemniej jednak, nie odcinam się od społeczności, cały czas będę zaglądał na forum - z tą różnicą, że dużo rzadziej. Niedługo minie już 5 lat, odkąd tu jestem. Przez ten czas wiele się zmieniało - w 2008 pojawiły się w miarę funkcjonalne edytory i rozpoczął się rozwój SR3, przy testach których spędzałem dziesiątki godzin. Dziś wyszło kolejne demo kompletnego już w dużej mierze Remake'a (a SR3, sądząc po zainteresowaniu, okazał się niewypałem?). Chociaż zwolniłem tempo już dawno temu, muszę przyznać, że od dłuższego czasu czuję się zupełnie KaM-owo wypalony do tego stopnia, że nie mam ochoty nawet na jedną grę sieciową raz na miesiąc... Nie muszę też wspominać o sprawach osobistych, prawda?

Było miło. Teraz czas na dłuuugą przerwę...


Mirror misji z forum knights.sztab.com ze spisem

10 sierpnia 2011, 00.20

‣ Czas w końcu oficjalnie ogłosić otwarcie podstrony, którą planowałem gdzieś od kwietnia. Była tu już jakiś czas - dziś dodałem kompletną listę tego, co jest, i tego, czego brakuje.
Strefa KaMMirror misji


Aktualizacja Strefy KaM

13 lutego 2011, 12.58

‣ Strefa KaM doczekała się drobnej aktualizacji - paru nowych linków i innych poprawek.
Strefa KaM


Strefa KaM oraz nowe FAQ

9 stycznia 2010, 19.41

‣ Dzisiaj opublikowałem FAQ dla gry Knights and Merchants, zawierające głównie informacje o błędach w grze i o tym, jak się ich pozbyć.

Być może niedługo udostępnię nowe rzeczy związane z grą.

Z treścią można zapoznać się na:
Strefa KaMFAQ


Nowa odsłona strony

25 grudnia 2009, 23.08

‣ Tak, wreszcie pozbyłem się tego starego, paskudnego layoutu. Pora zastąpić go kolejnym, może nie aż tak paskudnym. No cóż, na razie może pozostanie on tylko nowym placeholderem (bo "w budowie" wygląda dużo gorzej, nie?), dopóki nie przyjdzie mi nic nowego do głowy. A nic na to nie wskazuje.

To chyba jasne, że coś może nie działać czy się źle wyświetlać. Kiedyś się tym zajmę. Kiedyś...